Általában nem tartom a szénhidrátot egy félmaraton előtt, mert napi elegendő szénhidrátot eszek, hogy a glikogénüzleteim sokkal többet tartsanak! De tegnap véget ért egy nem tervezett szénhidrát -betöltés extravagánsnak!

Volt egy tál gabona, mint délutáni snack. Nem nagy.
A legújabb videóim

4 perc alsó test edzés a futók számára
Öt alsó test gyakorlat a futók számára! Próbálja ki ezt a gyors erősségű edzést otthon a lábak, a csípő és a fenék számára. Manchester United Mez Nincs szükség felszerelésre.

04:49

Aztán Ben hazajött egy lágy pereckel futó megbízásokból. Egy perecet evett a Las Vegas -féle félig jól működött, így mentem.

Van egy perec a szívhez <3 Annak érdekében, hogy szabotáljam a szénhidrát -terhelést / a verseny előkészítését, megpróbálta rávenni egy margaritát. Csak kóstoltam. Ööö, bocsásson meg a háttér tragikus rendetlenségét. És ha ez annyira zavar, akkor gyere tisztítsa meg magát. És volt pizzánk vacsorára! Szénhidrát, szénhidrát, szénhidrát. Nom nom nom. A TJ búzapizza tésztát használtuk. Imádom, de annak ellenére, hogy megpróbálom jól kihúzni a tésztát, ez mindig befejezetlennek tűnik a közepén. Ma reggel a riasztásom 5: 16-kor kialudt, és átmentem a verseny előtti rituáléimon. A verseny csak néhány mérföldre volt a házamtól, így egyedül mentem. A vezetés és a parkolás szellő volt. Az első megálló volt a Porta Potties - nincs vonal !!! Ez őrület. Aztán Pam megtalált, és a kezdetig lógottunk. (Spoiler figyelmeztetés: Korcsoportjában 3. helyezett és 1. helyezett lett !!!) Volt egy kerékpáros verseny, amely a lábverseny előtt kezdődött. Nagyon jól éreztem magam ma reggel. És még tegnap 10 mérfölddel is a lábam jól érezte magát. Először. A 11. mérföld körül úgy éreztem, hogy kimaradtam a gőzből. De folyamatosan elcsúsztam. A kurzus: A kurzus egy jó kis hurok Irvine körül. Van egy szakasz egy Trail-y területen (de még mindig burkolt). Nagyon csendes, nem egy csomó néző támogatás a végéig. A félmaraton csatlakozik a 10K -val 11,5 mérföld körül. Ez nem nagyszerű, mert amikor eljutottam erre a pontra, a 10Kers sok sétáló volt. Nehéz tovább futni, amikor kimerült vagy, és a körülötted lévő emberek sétálnak. FIGYELMEZTETÉS: Visszafelé kissé felfelé van. Nem láthatóan észrevehető, de a lábad úgy érzi. Banán split: (forrás) A félmaratoni hasítások: Mile 1: 8:01 Mile 2: 8:02 Mile 3: 8:12 Mile 4: 8:03 Mile 5: 8:16 Mile 6: 8:29 Mile 7: 8:07 Mile 8: 8:37 (elhalványulás!) Mile 9: 8:35 Mile 10: 8:21 11. mérföld: 8:29 12. mérföld: 8:35 13. mérföld: 8:45 Utolsó .23: 8:06 13.23 mérföld - 1:50:25 Átlagos ütem: 8:21 Nem vagyok elégedett az idővel, de nem voltam jogszerűen edzettem, ezért nem fogom megverni magam rajta. Úgy döntöttem, hogy elkezdem megjegyezni, amit megtanultam a versenyekből, így mindkét irányban valami pozitívat tudok elvinni. Amikor kész voltam, Chiara és visszamentem az oldalra, hogy Heather felvidítson. Véletlenszerű képet készítettem a futókról, és kiderül, hogy ez egy olvasó, aki kiabált nekem! Három új olvasóval találkoztam ezen a versenyen! Sziasztok hölgyek A verseny kiemelése: a „Tapatio srác” - akit én ilyennek neveztem, mert Tapatio zoknit viselt. Az első 7 mérföldön előttem volt, de felzárkóztam vele (menj, és megkérdeztem tőle, honnan szerezte őket. Azt mondta, hogy a Tapatio helyszíne (9 dollár). A célvonal: üveg víz és szőlő, banán és narancs volt. Megragadtam néhány szőlőt, és visszatértem a cha-cha-val. A befejező csúszdájában nem volt sok étel, de a Jamba Juice stand, a Clif bár és a popchip volt a Walesi labdarúgó-válogatott Mez verseny utáni parti területén.

Pam, Chiara és én

És észrevettük a gyorsabb nyuszi, Margot. Csak pred Eugene -ben, és ringatja az összes körkötést

Az érem:

Az ING:

A Victory Lap: Pumpkin Palacsinta, a tetején sárgács tojással.

Meghalni érte.

Foot News: Van egy hólyagom Szaúd-arábiai labdarúgó-válogatott Mez a nagy lábujjam alatt. Azt hiszem, azért van, mert tegnap kiszabadítottam az új cipőmet a 10 mileremre. Először egy kicsit eltörte őket.

Amit megtanultam ebből a versenyből:

1. Az egyik kézi vizes palack nem elegendő víz 13 mérföldre. Szomjas voltam, és valójában még mindig vagyok.

2. Nem szopok a Hills -en. A múlt heti Big Sur versenyen, és ezt átadtam az embereknek a hegyeken. Nem szeretem őket, de sokkal többet tudok venni, mint gondoltam.

3. Ha gyorsabban/erősebben akarok futni, sokkal többet kell nyomnom a hétköznapi futamon.

OC Half Marathon eredmények és a 13 legfontosabb kiemelés

OC maraton és félmaratoni verseny eredményei. Orange County összefoglaló és a 13,1 mérföldes futás legjobb részei. kedvezmények másokra

Irvine félmaratoni verseny összefoglalása

Félmaratoni verseny áttekintése és áttekintése. Irvine Half Crazy Half Marathon futópálya és verseny áttekintése és javaslatai

AFC Half Marathon Race Refap és Photos

Amerika legszebb városa (San Diego) félmaratoni verseny eredményei és összefoglalása. AFC félmaratoni fotók. Futás

csípje fel Irvine félmaratont

A Lexus csipke a versenyre Irvine félmaraton. Az Orange County futó fél, 5K, relé eredmények és összefoglaló. 2019 -es csipkés run versenytárcs

Mit kell enni egy késő félmaratoni verseny előtt

Mit kell enni a délutáni félmaratoni rock n roll las vegas előtt. Hogyan lehet üzemanyagot egy félmaraton vagy maraton lat előtt

Surf City Half Marathon eredmények eredményei és olvasása

Szörfös városmaraton és félmaratoni eredmények és összefoglaló. Fotók és szórakozás a Huntington Beach -i félmaratoni futásról